Skip to content
+420 731 123 033
kristyna@m-wedding.cz

M-Wedding

Prestižní svatební agentura
v Karlových Varech

kristy-v1

Svatební agentura

M-Wedding

Jsme svatební agentura M-Wedding, naší zakladatelkou a hlavní tváří je Kristýna Milská. Je pro nás ctí být Vašimi průvodci na cestě k dokonalému dni plnému lásky. Rádi bychom s Vámi sdíleli náš příběh a naší filozofii. Příběh této agentury začal v srdci krásného lázeňského města Karlovy Vary, kde jsme si získali pověst oblíbeného týmu profesionálů a to jak u klientů tak i našich dodavatelů. Na svatebním trhu v Karlových Varech a západních Čechách máme již letitou tradicí. V posledních letech jsme však realizovali krásné svatby i v Praze a celých středních Čechách.

Zakládáme si na tom, abychom ke všem klientům přistupovali individuálně a dělali svou práci s láskou a ohromným zápalem. Proto se každou svatební sezónu domluvíme na spolupráci jen s úzkým kruhem klientů, tak abychom jim dokázali poskytnout naše služby v takové kvalitě, kterou si jednoznačně zaslouží.

Naše poslání

U nás nejde jen o organizaci svateb – jde o vytváření nezapomenutelných příběhů lásky. Portfolio M-Wedding zahrnuje nejen takřka čtyři desítky nádherných svateb, ke kterým Kristýna přidává přibližně třicet svateb jako Event Manager, ale také inspirativní editorialy, jako jsou třeba zimní svatba či svatby v černém stylu.

Služby

Zajímá Vás, jak bude probíhat naše spolupráce?

01

Plánování svatby

 

02

Výběr svatebního designu

 

03

Výběr dodavatelů

04

Koordinace svatby

001-02

Reference