Skip to content
+420 731 123 033
kristyna@m-wedding.cz

O nás

Náš příběh

Příběh této agentury začal v srdci krásného lázeňského města Karlovy Vary, kde jsme si získali pověst oblíbeného týmu profesionálů a to jak u klientů tak i našich dodavatelů. Na svatebním trhu v Karlových Varech a západních Čechách máme již letitou tradicí. V posledních letech jsme však realizovali krásné svatby i v Praze a celých středních Čechách.

Zakládáme si na tom, abychom ke všem klientům přistupovali individuálně a dělali svou práci s láskou a ohromným zápalem. Proto se každou svatební sezónu domluvíme na spolupráci jen s úzkým kruhem klientů, tak abychom jim dokázali poskytnout naše služby v takové kvalitě, kterou si jednoznačně zaslouží.

Přes sedm let zkušeností
Neustále rozšiřujeme naše znalosti
Nejkrásnější začátek vašeho společného života
Kristýna a Nikča

Kristýna a Nikča

Naše poslání

U nás nejde jen o organizaci svateb – jde o vytváření nezapomenutelných příběhů lásky. Portfolio M-Wedding zahrnuje nejen takřka čtyři desítky nádherných svateb, ke kterým Kristýna přidává přibližně třicet svateb jako Event Manager, ale také inspirativní editorialy, jako jsou třeba zimní svatba či svatby v černém stylu.

Kristy-v2

Z LÁSKY KE SVATBÁM

M-Wedding

Zakladatelkou a hnací silou naší agentury je Kristýna Milská, která přináší do světa svateb nejen svůj profesionální přístup, ale i bohaté zkušenosti z šesti let strávených v týmu pětihvězdičkového hotelu Imperial. Zde působila jako Event Manager, kde se specializovala na organizaci velkých akcí a svateb pro hotelové hosty. S mateřskou dovolenou přišel nejen nový život, ale i nový směr – rozhodla se svou vášeň pro svatební plánování přenést do vlastní agentury.

Od samého zahájení M-Wedding zaznamenala nesmírný úspěch. Kristýna se představila světu svateb na úspěšném M-Wedding svatebním veletrhu, který přilákal téměř 400 hostů. Od té doby jsme se stali oceňovaným týmem složeným z mnoha talentovaných jednotlivců, kteří sdílí vášeň a oddanost k vytváření jedinečných a krásných svateb.

Jsme hrdí na to, že neustále rozšiřujeme naše znalosti a dovednosti průzkumem světa svatebního průmyslu. Sebevzdělávání a účast na svatebních veletrzích v České republice i v zahraničí jsou pro nás samozřejmostí.

Vstupte do světa M-Wedding, kde každá svatba je jedinečným příběhem lásky. Jsme tady, abychom Vám pomohli vytvořit ten nejkrásnější začátek vašeho společného života. Vaše šťastné svatební chvíle jsou pro nás výzvou a poctou.

sample-signature

Kristýna Milská

before-footer-image
Reference